سلام، من مهدی هستم، مهدیِ درویشی.

همیشه از معرفی های کوتاه فراری بودم و هستم، احتمالا شاید معرفی های کوتاه جذاب تر باشه اما بنظر نمیتونم تمام فعالیت هام رو تنها در چند کلمه بگم هرچند باز هم اون کلمات به جملات چند خطی تبدیل میشن. این صفحه جاییه که میتونم بدون محدودیت انتقام تمام معرفی های کوتاهم رو بگیرم!

عکس مهدی درویشی

در یکی از بی سر و صداترین نقاط مازندران زندگی میکنم و تازه وارد نوزدهمین سال زندگیم شدم و قراره یک مهدی بیست ساله‌ی خوب تربیت کنم.

از وقتی یادم میاد عاشق دنیای تکنولوژی بودم و همین باعث شد تا در بهترین رشته‌ی ممکن برای مهدی یعنی مهندسی نرم افزار مشغول به تحصیل بشم و بهمن نود و هفت قراره دوره کارشناسیم رو توی دانشکده شمسی پور بگذرونم.

در کنار تکنولوژی، طراحی یکی از تفریحات و علایق من بود که کمتر گامی برای پیشرفت در این زمینه برداشتم اما بیشترین نتایج از همین حاصل شد. علاقه به تکنولوژی در کنار طراحی یک طراح گرافیک دیجیتال از من ساخت! در آموزشگاه شریف مشغول به تدریس فتوشاپ هستم و در جزیره‌ی تازه تاسیس دریاییم یعنی دریای طراحی مشغول ضبط آموزش هستم و بعنوان یک طراح کوچک در مجموعه بیشتر از یک فعالیت می کنم و همینطور بصورت فریلنسری پروژه های طراحی برای تامین حداقلی مخارج قبول میکنم

عاشق پیشرفت و یادگیری چیزهای جدید بودم تا این موتور های جستجو و کتاب ها منو با مهارت های توسعه فردی آشنا کرد و الان مصمم و جدی برای تبدیل شدن به مدرس در این زمینه میکوشم و نتیجه این تلاش و ثبات، برگزاری چند کارگاه و جزیره‌ی بهترینِ من رو ساخته، بهترین من جاییه که به خودم و بقیه کمک میکنم تا به بهترین خودشون تبدیل بشن..

علاقه‌ی من به تکنولوژی فقط به تحصیل در رشته‌ی مهندسی نرم افزار محدود نیست و یکی از رویاهای من تبدیل شدن به یک برنامه نویس هست و کمتر وقتی گیر بیارم میرم سراغ کدنویسی اندروید و مطالعه هوش مصنوعی.

اگه از حرف های بالا یک عنوان بردارم: دانشجویِ مهندسی نرم افزار، مدرس مهارت های توسعه فردی و طراح و مدرس گرافیک (فتوشاپ)

شاید کنار هم چنیدن این عناوین نچندان مرتبط عجیب باشه اما خودم رو یک چندپتانسیلی میدونم و فعلا یک دریاچه عمیق نیستم. شاید این پراکندگی روشی برای مشخص کردن مسیر مهدی باشه.

در این وبلاگ فعلا از مطالعات، نظریات ناکامل، تجربیاتِ مهدی مینویسم.
فکر میکنم برای اولین افدام انتقام معرفی های کوتاه، کافی باشه 🙂