صرفا کمی درد و دل برای مرتب کردن ذهن، اگه وقت خوندن ندارین چیزی رو از دست نمیدین 🙂

بعد اولین بار نوشتن با خودم قرار گذاشتم که هر هفته یک پست و هر ماه چهار پست بنویسم تقریبا توی تمام ماه ها موفق بودم همینطور که پیش میرفتم هر ماه کار بیشتر و بیشتر میشد..

زیاد کار کردن رو دوست دارم مثل آن ژاپنی های خستگی ناپذیر، مثل برنامه نویس ها که تمام شب بدون خستگی مشغول کد نوشتن هستند، مثل طراحان که تمام وقت در حال خلق کردن هستند، مثل خودم.

NOPE.
NOPE.

قرار بود امسال بهترین سال زندگیم رو بسازم و تمام تلاشم رو در جهت پیشرفت انجام بدم. حتی شعار هم انتخاب کردم “ توسعه فردی، اقدام و عمل  خوشبختانه فقط در حد شعار نموند و در حد توان و شاید بیشتر از توان عمل کردم.

بررسی عملکرد بهار ماه لذت بخش بود قول دادم تابستون بهتر باشه و تا اینجا تقریبا راضی کنندست.
با اینکه چیزی به ۱۲ مرداد نمونده اما فکر ترک تحصیل هر روز دنبالمه و جالب تر از اون، هر شخصی که میبینم مطرح میکنم و نظر میخوام راجبش.

امسال قرار بود مثل سال های قبل نباشه و پروژه ها در مرحله کامینگ سون نمونن، خوشبختانه در این زمینه هم تا حدی موفق عمل کردم اما همچنان در مرحله کامینگ سون به سر میبرن.

نمیدونم چی و برای چی مینویسم اما نوشتن همیشه کمک میکنه. احساس سردرگمی دارم اما نمیتونم حرف خودم رو نقص کنم… آدم باید سر حرفش بمونه خصوصا وقتی درست باشه و بهش ایمان داشته باشه.

فردا در سفری به تهران انبوهی از اطلاعات به خودم اضافه میکنم. دو کلاس ۸ ساعته و یک سمینار ۴ ساعته. آزمون آزمایشی کنکور هم بخاطر کلاس ها به شنبه موکول کردم و بعد از آزمون مشاوره ای برای یکی از دوستان و بعد از مشاوره هماهنگی برای برگزاری کلاس و مشاوره تبلیغات.

خوشم میاد از رو نمیرم و هی کار اضافه میکنم بجای کم کردن، ناسلامتی چند روز دیگه کنکور هم هست.
حالا بماند چند ده کار نرسیده که باید تا قبل کنکور رسیدگی بشه.

مثل همیشه نوشتن جواب داد ! و الان میبینم سردرگمی من بی مورده و فقط کمی استرس هست که طبیعیه. تنها مشکل تصمیم نگرفتن راجب دانشگاه رفتن یا نرفتن هست.

شکست تنها زمانی معنا پیدا میکند که دست از تلاش برداریم.

پی نوشت ها:

  • نه مثل ربات ها کار نمیکنم همین تیر ماه بیش از هر ماه دیگه ای به مسافرت و تفریح رفتم.
  • این نوشتن هم فکر میکنم بخاطر ناراحتی از کم نوشتن و کم خواندن بود.
  • کارها زیاد نیست فقط هندل کردن کمی آزار دهندست.
  • رتبه آزمون هم ششم شدم :دی

مهدی درویشی

مهدی درویشی هستم !

1 دیدگاه

آنیتا · ۹۷/۰۴/۲۸ در ۱۲:۳۰ ق.ظ

درود بر شما…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *